Kvalitní dětský značkový second hand z Anglie
Nákup ve vaší tašce
0 Kč
0
Produkty
O firmě   |    Obchodní podmínky   |    Tabulka velikostí   |    Prod. značky   |    Registrace   |    Rezervace   |    Kontakt   |   

Nacházíte se: Úvod / Výhody nákupu

Výhody nákupu

zpět

Výhody nákupu u nás na www.znackoveoblecky.cz


 

 • Využijte zasílání novinek a info do mailu - zadejte svůj email do okénka Newsletter ve spodní části stránek
 • Doplňujeme pravidelně až 1000 oblečků týdně, aktuální datum pro další import zboží naleznete na úvodní straně
 • Nejsme největší - a proto máme ke každému zákazníkovi osobní přístup
 • Nejsme ale ani nejmenší - o chod našeho virtuálního obchodu se stará čtyřčlenný tým
 • Secondhand a outlet prodáváme v kamenných obchodech již od roku 2000 - dceřinná spol. ULTRAXA 2000 s.r.o.
 • Vybíráme pro Vás to nejlepší second handové zboží, čerstvě dovezené přímo z Anglie a díky tomu je naše oblečení aktuálně módní a ve skvělé kvalitě, což můžete posoudit sami
 • Zboží expedujeme do 2 pracovních dnů Cenným balíkem
 • Zboží si můžete rezervovat a to až po dobu 21 dní - více ZDE
 • Všechno nabízené zboží máme skladem
 • U nás máte možnost nevyhovující zboží do 14 dnů vrátit
 • Pošleme Vám opravdu to, co jste si objednali
Jak nakupovat

 


V následujících řádcích Vás stručně, ale krok po kroku provedeme nákupem v tomto internetovém obchodě.

HLAVNÍ NABÍDKA
Na úvodní straně můžete vstoupit do hlavní nabídky zboží dvěma způsoby, buďto z nabídky Nové zboží rozkliknutím nápisu Všechny produkty nebo druhým způsobem přes hlavní nabídku na liště obchodu, rozkliknutím okénka Produkty.

VÝBĚR ZBOŽÍ

Hlavní nabídka zboží Vám nabízí všechno zboží z naší nabídky. Zde si můžete vybrat, jakým způsobem budete nakupovat. Máte možnost vybírat podle velikosti, značky nebo podle druhu kategorie zboží, kterou potřebujete, jako třeba tepláky, pláštěnka, triko nebo jarní bunda. Pro ty kdo chtějí maximálně upřesnit výběr zboží, je ve vrchní části hlavní nabídky filtr, ve kterém máte možnost maximálně upřesnit parametry oblečení, které právě hledáte.

DETAIL ZBOŽÍ

Při listování hlavní nabídkou produktů,klknutím na fotku nebo symbol lupy, se Vám otevře detail oblečení, kde máte přesné míry, popis oblečení, materiál, a odkaz na tabulku velikostí a stručný návod, jak měříme. Můžete zde  také využít možnosti odeslání kopie této stránky do mailové schránky třeba Vaší kamarádce. Tuto službu umožňuje tl. Doporučit známému.

VLOŽIT DO TAŠKY

Chcete li si koupit Vámi vybrané oblečení, v detailu máte mimo těchto možností také tl. Vložit se symbolem nákupní tašky. Po kliknutí se Vám zboží vloží do tašky a od této chvíle je vložené ve Vaší nákupní tašce. Takto do tašky můžete vkládat každý vybraný kus. Přehled o tom, co jste vložili do Vaší tašky naleznete na pravé horní straně, kde si můžete Prohlédnout nákup a v okénku tašky máte také přehled o počtu vložených oblečků.

KOUPIT nebo REZERVOVAT

Vložením do nákupní tašky jste zboží ale ještě nekoupili, dokončení nákupu provedete tím, že si otevřete tl.
Prohlédnout
nákup  a ve Vaší tašce si zvolíte možnost přímého nákupu tl. KOUPIT nebo rezervace zboží tl. REZERVOVAT (rezervace je plně automatická a objednávka se Vám nejpozději za 21 dní automaticky odešle).

KOUPIT
Jestli nejste již zaregistrovaní a přihlášení, budete k tomuto vyzváni při dalším kroku potvrzení objednávky, kde máte také možnost nakoupit bez registrace. Poté si již vyberete jen způsob odběru nebo dopravy a také způsob úhrady.
V posledním kroku toto celé potvrdíte tlačítkem KOUPIT.

REZERVOVAT
V případě, že vložíte zboží do rezervace, musíte být zaregistrovaní a přihlášeni pod svými přihlašovacími údaji (heslo a jméno). Po kliknutí na tl. REZERVOVAT se Vám vytvoří nová rezervace. Máte li již otevřenou rezervaci z minula, zboží se Vám po dobu trvání rezervace (max 21 dní) přidá již k existující objednávce v rezervaci.
Přejete li si ukončit rezervaci dříve a odeslat zboží, klikněte na odkaz Přehled rezervací v menu u Vaší nabídky ve střední horní části stránky a zde v přehledu rezervací máte možnost rezervaci uzavřít a odeslat okamžitě kliknutím na tl.Ukončit rezervaci a odeslat zboží. Nezapomeňte vybrat způsob dopravy a platby, jinak Vám bude objednávka automaticky doručena poštou a až po úhradě na náš účet.


Máte li dotaz, na který jste nenašli  odpověď, můžete nás kontaktovat na info@znackoveoblecky.cz
nebo na tel : 777 705 501 p. Fiala.
zpětnahorutisk
Menu
O firmě / Jak nakupovat / Obchodní podmínky / Tabulka velikostí / Prodávané značky / Registrace / Rezervace / Kontakt Ochrana osobních údajů / Cookies
Všechna práva vyhrazena značkovéoblečky.cz 2010, vyrobilo eline.cz     mapa obchodu
Newsletter
Zasílání novinek e-mailem:

Souhlasím se zpracování osobních údajů